Główna

Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. I jak co roku wyszło wspaniale!!!
GRATULACJE NASI PIERWSZOKLASIŚCI!!!

 

MISTRZOSTWA POWIATU MTB

MISTRZOSTWA POWIATU MTB z sukcesem dla Szkoły Podstawowej w Nicwałdzie!!!

Julia Rusoń z klasy V zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej!
JULIA, GRATULUJEMY!!!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów, bo pokazaliście co to wola walki, "czysta" rywalizacja i radość czerpana ze sportu.

    

                   

 

Szlakiem Wojska Polskiego

W sobotę 5 października odbył się rajd pieszy pod hasłem "Szlakiem Wojska Polskiego". Chętni uczniowe naszej szkoły przebyli trasę 10 km aby uczcić pamięć poległych żołnierzy podczas II Wojny Światowej.

I ROCZNICA NADANIA SZKOLE PODSTAWOWEJ W NICWAŁDZIE IM. BŁ. KS. STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO

Dzień 12 października już na zawsze będzie jedną z ważniejszych dat w kalendarzu naszej szkoły. To własnie tego dnia, rok temu nadano szkole imię wspaniałego człowieka jakim niewątpliwie był Stefan Wincenty Frelichowski.
Ten dzień spędziliśmy wspólnie: uczniowie-rodzice-nauczyciele. Za co serdecznie dziękujemy!

Tego dnia wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu naszych uczniów, byliśmy świadkami pięknej rywalizacji klas w quizie dotyczącym życia naszego Patrona, idąc jego śladami wzięliśmy udział w biegu patrolowym ( cóż to była za rywalizacja!!!) i spędzaliśmy wspólnie czas przy ognisku i poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom za wspaniałą zabawę, Rodzicom, bez których ten dzień nie byłby tak wspaniały i oczywiście przedstawicielom Gminy Gruta.